1209
87251

KLÄNNING, 1960-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Vasarahinta
1 300 SEK
KLÄNNING, 1960-tal.

Rosa linne samt celadonfärgat thaisiden. Ärmlös modell med axelband samt knytband på midjans sidor. Dold dragkedja i rygg. Etikettmärkt: "LA GRANDE MAISON DE BLANC 6 Bo DES CAPUCINES, PARIS". Rygglängd 74 cm, bystvidd 90 cm.

Obetydligt slitage.