1214
89095

SOLGLASÖGON, Balenciaga, nr 7885. 1970-tal.

Lähtöhinta
400 - 600 SEK
35 - 52 EUR
36 - 55 USD
Vasarahinta
1 200 SEK

Gulbruna med guldfärgad logotyp. Stämpelmärkta: "BALENCIAGA 7885 MADE IN FRANCE".

Smärre slitage.