1214
89095

SOLGLASÖGON, Balenciaga, nr 7885. 1970-tal.

Lähtöhinta
400 - 600 SEK
38 - 57 EUR
43 - 65 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Gulbruna med guldfärgad logotyp. Stämpelmärkta: "BALENCIAGA 7885 MADE IN FRANCE".

Smärre slitage.