1221
136633

SCARF, Hermès, "En Cours"

Lähtöhinta
1 200 SEK
105 EUR
109 USD
Vasarahinta
1 900 SEK
SCARF, Hermès, "En Cours"

Siden. Signerad "Yannick Manier"", märkt "HERMÈS PARIS" . 1980-tal. Ca 88 x 88 cm.