1226
136771

POCKET SCARF; Hermès

Lähtöhinta
800 SEK
70 EUR
73 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
POCKET SCARF; Hermès

Siden. Signerad "Clerc", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Ca 41 x 41 cm.

Muut tiedot

I originalask. Mönstret formgivet på 1950-talet.