Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1229
139095

SCARVES 2 st, Gucci

Lähtöhinta
1 000 SEK
95 EUR
109 USD
Vasarahinta
900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SCARVES 2 st, Gucci

Siden. Blommönstrade samt den beiga med svampmotiv. Märkta "Gucci", 1980-talets början. Ca 85 x 85 cm.

Obet. slitage.