1229
139095

SCARVES 2 st, Gucci

Lähtöhinta
1 000 SEK
96 EUR
108 USD
Vasarahinta
900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SCARVES 2 st, Gucci

Siden. Blommönstrade samt den beiga med svampmotiv. Märkta "Gucci", 1980-talets början. Ca 85 x 85 cm.

Obet. slitage.