138
133133

Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

Stenbrott

Signerad Olof Hermelin och daterad 1903. Duk 66,5 x 105,5 cm.