16
128959

PORTRÄTTSBROSCH, 1800-TAL.

Lähtöhinta
1 000 SEK
89 EUR
93 USD
Vasarahinta
1 100 SEK
PORTRÄTTSBROSCH, 1800-TAL.

18k guld med liten orientpärla. Baksida öppns med plats för porträtt. Otydliga svenska stämplar. Längd 2,7 cm.