166
134423

Ljusstakar, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Vasarahinta
9 500 SEK

Förgylld brons. Klockformad fot. Reliefdekor av bladformationer. Höjd 25,5 cm.