166
134423

Ljusstakar, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld brons. Klockformad fot. Reliefdekor av bladformationer. Höjd 25,5 cm.