185
77739

Per Lindhberg

(Ruotsi, 1786-1868)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
479 - 670 EUR
542 - 758 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Per Lindhberg
(Ruotsi, 1786-1868)

Mor och barn

Signerad Per Lindhberg och daterad 1833. Pastell 29 x 35 cm. Samtida förgylld ram.