Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
185
77739

Per Lindhberg

(Ruotsi, 1786-1868)
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Per Lindhberg
(Ruotsi, 1786-1868)

Mor och barn

Signerad Per Lindhberg och daterad 1833. Pastell 29 x 35 cm. Samtida förgylld ram.