204
136571

Marianne Lindberg De Geer

(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marianne Lindberg De Geer
(Ruotsi, Syntymävuosi 1946)

"Krissan"

Monogramsignerad MLDG samt daterad 1988 a tergo. Duk 81 x 65,5 cm.