221
135301

Lennart Rodhe

(Ruotsi, 1916-2005)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
187 - 281 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lennart Rodhe
(Ruotsi, 1916-2005)

Komposition med blad.

Färglitografi, 1977, signerad 15/75. 74 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Täydennyslista

Korrekt titel "Gröna grenar" och är en serigrafi.