Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
225
136793

Lennart Rodhe

(Ruotsi, 1916-2005)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
2 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lennart Rodhe
(Ruotsi, 1916-2005)

Komposition med blad.

Färglitografi, 1977, signerad 25/75. 82 x 58,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Täydennyslista

Korrekt titel "Höstens grenar" och är en serigrafi.