Etsning (II état av II), 1909, signerad med initialer. 11,8 x 16,3 cm.
Ej examinerad ur ram. Kraftigt gulnad, fläckar.
Kirjallisuus
Hjert & Hjert 69.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui