Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
240
94397

A Gustavian card table.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
484 - 581 EUR
554 - 665 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Gustavian card table.

Fanerat med alrot, plommon och lönn. Beslag av mässing. I sargen låda. Inläggningar av rutor och fält. Längd 95, bredd 47, höjd 75 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskylt.