252
137105

Kjell Anderson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Kjell Anderson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)

Stilleben

Signerad Kjell Andersson och daterad -73. Duk 31 x 26 cm.