113711

KLÄDHÄNGARE, 1900-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
192 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KLÄDHÄNGARE, 1900-tal.

Förkromad metall, höj- och sänkbar med flera armar. Höjd 125.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift, NK i Malmö.