113711

KLÄDHÄNGARE, 1900-tal.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
187 - 281 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
KLÄDHÄNGARE, 1900-tal.

Förkromad metall, höj- och sänkbar med flera armar. Höjd 125.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift, NK i Malmö.