318
138571

MATGAFFLAR, 6 st, silver. P.Zethelius, Stockholm 1800-05. Modell svensk rund.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Vasarahinta
3 000 SEK

Monogram OS.

Lagning

Alkuperä - Provenienssi

Olof Sandelin (Sintram i Gösta Berlings Saga).