318
138571

MATGAFFLAR, 6 st, silver. P.Zethelius, Stockholm 1800-05. Modell svensk rund.

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
96 - 115 EUR
108 - 130 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Monogram OS.

Lagning

Alkuperä - Provenienssi

Olof Sandelin (Sintram i Gösta Berlings Saga).