348
126159

Henrik Jespersen

(Tanska, 1853-1956)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Henrik Jespersen
(Tanska, 1853-1956)

Solbelyst insjölandskap

Signerad Henrik J och daterad 1927. Duk 65 x 89 cm.