350
138139

SKÅP. Sheratonstil, 1900-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKÅP. Sheratonstil, 1900-tal.

Fanerat med mahogny, satinträ samt målad dekor av musikstoféer och figurmedaljong. Hyllplan bakom dörr. Längd 110, bredd 45, höjd 98,5 cm.