362
138873

LJUSKRONA, för 24 ljus. Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Vasarahinta
27 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Stomme av förgylld gulmetall behängd med prismor. Höjd 122, diam 74 cm.