365
71669

SKÅL, cloissone. Qing dynastin.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bukig på fot. Polykrom dekor av drake och blommor. Höjd 24, diam 37 cm.

Skador och lagningar.