400
138813

GLASSERVIS, 68 delar, "Rio", Edvard Hald, Orrefors.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bestående av 13 vinglas, 6 starkvinsglas, 13 snapsglas, 12 sherryglas, 12 likörglas samt 12 selterglas.

Slitage, endast ett smärre nagg.