403
138945

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 440 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1700-tal

Ädling med hund

Uppfodrad duk 66 x 44 cm.

Krackelerad, sliten