413
137067

BARSKÅP med tre barpallar, palisander, Danmark 1960-tal.

Lähtöhinta
8 000 SEK
766 EUR
867 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Två sammansatta moduler, ihopfällbara, inredning med utfällbara hyllor, skåpdörrar och hyllor lackerade i rött och vitt, inbyggd rostfri ishink. Varje modul höjd 116,5 cm, bredd 90 cm, djup 23,5 cm (ihopfälld 48 cm). Pallarna med sitsar klädda med svart skinn.

Skador och slitage. Låset skadat, hjul saknas. (4)

Alkuperä - Provenienssi

Carl-Arne Breger.