439
139827

Alfred Wiström

(Ruotsi, 1833-1873)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Alfred Wiström
(Ruotsi, 1833-1873)

Fästning med svensk flagg

Signerad Alfred Wiström och daterad 1861. Duk 65 x 94 cm.

Ytsmuts.
Ramen trasig i ett hörn.