451
139937

Anna Gardell-Ericson

(Ruotsi, 1853-1939)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anna Gardell-Ericson
(Ruotsi, 1853-1939)

Insjölandskap

Signerad Anna Gardell Ericson. Akvarell 45 x 30 cm.