452
139947

August Hagborg

(Ruotsi, 1852-1921)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
August Hagborg
(Ruotsi, 1852-1921)

Musselplockerska

Signerad Hagborg. Pannå 41 x 27 cm.

Pannå med sprickor. Smärre krackelyrer. Ytsmuts.