461
139981

Johan Tirén

(Ruotsi, 1853-1911)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Vasarahinta
4 600 SEK
Johan Tirén
(Ruotsi, 1853-1911)

Studenter på kvällspromenad

Monogramsignerad och daterad -78. Duk 24 x 32 cm.

Smärre hål, krackelyrer, ytsmuts.