464
140011

BORDSPENDYL. Fransk senempire, 1820-40-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld brons. Gudinna med passare vid klot och böcker. Längd 46, höjd 59 cm.

Visare samt dekordelar saknas.