516
140521

STOLAR, 7 st, England, 1800-tal.

Lähtöhinta
28 000 - 30 000 SEK
2 680 - 2 870 EUR
3 030 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mahogny. Genombruten rygg. Stoppad sits. Raka godronnerade ben.

Lagningar.

Täydennyslista

Correct estimate 28.000-30.000 SEK.