522
140539

KARMSTOL, SAMT STOLAR, ETT PAR, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 144 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Mahogny och mahognybonat trä. Genombruten rygg med tvärslå. Stoppad sits. (3)

Lagningar.