533
143113

John Sten

(Ruotsi, 1879-1922)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
John Sten
(Ruotsi, 1879-1922)

"Blaxås fäbovall"

Signerad John Sten och daterad Blacksås -08. Pastell 36,5 x 60 cm.