54
131277

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Okänd konstnär 1700-tal

Jungfru Maria och Jesusbarnet

Duk 45 x 34 cm. Äldre förgylld och bronserad ram.