546
140781

Gustaf Wilhelm Palm

(Ruotsi, 1810-1890)
Lähtöhinta
14 000 SEK
1 340 EUR
1 520 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Gustaf Wilhelm Palm
(Ruotsi, 1810-1890)

"Kulan, Drottningholm"

Signerad GW och daterad 1873. Duk 46 x 39 cm.