563
140921

BORD (FÄLLBORD). Mälardalen, omkring år 1800.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
7 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Fanerat med alrot. Oval skiva på tredelad centralfot. Längd 53, höjd 70,5 cm.

Fällanordningen ur funktion/fixerad. Lagningar.