565
140941

Jacques Villon

(Ranska, 1875-1963)
Lähtöhinta
4 000 SEK
382 EUR
434 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Jacques Villon
(Ranska, 1875-1963)

Utan titel

Färglitografi på Japan papper, 1955, signerad. 25,5 x 50 cm.

Små rester av tejp på bladets övre kant a tergo.

Täydennyslista

Small parts of adhesive tape a verso on the top edge. Slightly yellowned

Kirjallisuus

Ginestet/Pouillon E 569.