582
141275

Roberto Matta

(Chile, 1911-2002)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Roberto Matta
(Chile, 1911-2002)

Utan titel, ur: "Hom'mère (L'eautre)"

Etsning och färgakvatint, 1975, signerad 30/100.

Ej examinerad ur ram. 37,8 x 49,5 cm.

Kirjallisuus

Sabatier 415.