592
129249

FLASKA, glas. 1800-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
77 - 96 EUR
87 - 108 USD
Vasarahinta
400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FLASKA, glas. 1800-tal.

Blå glasmassa med det engelska riksvapnet i relief. Längd 22 cm. Vagga av mässing medföljer.

Slitage. Invändig beläggning.