Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
592
129249

FLASKA, glas. 1800-tal.

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Vasarahinta
400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FLASKA, glas. 1800-tal.

Blå glasmassa med det engelska riksvapnet i relief. Längd 22 cm. Vagga av mässing medföljer.

Slitage. Invändig beläggning.