595
135297

C Göran Karlsson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1944)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

C Göran Karlsson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1944)

"Dansande par"

Signerad CGK och daterad -88. Tempera 142 x 103 cm