597
143227

LJUSSTAKAR, ett par, Göran Fick, Lovisa Finland.

Lähtöhinta
5 000 SEK
478 EUR
542 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tenn. Obeliskskaft på kvadratisk fot. Höjd 17 cm.

Bucklor, ljusmanschetter med bristningar och hål.

Täydennyslista

Göran Fick var verksam mellan 1802-1818. Även stämplade med tre kronor.