618
141799

SOFFA. Enligt uppgift Josef Frank.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rotting. Svängd form. Sitt- och ryggplymåer. Längd 186, höjd 77 cm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Camilla Hollander.