622
142069

SKRIVBORDSLAMPA, vitmetall. Danmark 1930-tal.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
8 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svängd ljusarm på rund fotplatta. Rödlackerad rund skärm. Höjd 41 cm.

Fläckar, slitage.