637
142311

Oskar Bergman

(Ruotsi, 1879-1963)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
2 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Oskar Bergman
(Ruotsi, 1879-1963)

Skogstjärn med näckrosor

Signerad Oskar Bergman. Akvarell 17,5 x 12 cm.