677
133201

FIGURINER, två stycken, glas. Fulvio Bianconi, Venini Murano, Italien 1950-tal.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Vasarahinta
3 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Kvinno- och mansfigur i rött, blått, vitt och svart. Osignerade. Höjd 21-22 cm.

Mansfigurens mössknopp av, blomman med lagning.