8
126179

Francis William Topham, attributed to

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1808-1877)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Interiör med barn

Signerad FWT och otydligt daterad. Akvarell 30,5 x 40,5 cm.