8
126179

Francis William Topham, attributed to

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1808-1877)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 440 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Interiör med barn

Signerad FWT och otydligt daterad. Akvarell 30,5 x 40,5 cm.